Organisasjon og ledelse

Organisasjon og ledelse

KPMG Norge er en gruppe selskaper organisert etter norsk lovgivning, eid av partnerne. Administrerende direktør i KPMG Norge er Lars Inge Pettersen.

KPMG Norge er en gruppe selskaper organisert etter norsk lovgivning, eid av partnerne.

Lars Inge Pettersen
Senior Partner / Administrerende direktør
lars.inge.pettersen@kpmg.no
+47 4063 9466
 

Rune Skjelvan
Partner, nestleder og Head of Advisory
rune.skjelvan@kpmg
+47 4063 9732
 

Roland Fredriksen
Partner, Head of Audit
roland.fredriksen@kpmg.no
+47 4063 9317
 

Cathrine Bjerke Dalheim
Partner, Law
cathrine.dalheim@kpmg.no
+47 4063 9055
 

Vibeke Munthe-Kaas
Head of Clients & Markets Norway
vibeke.munthe-kaas@kpmg.no
+47 9070 0074
 

Frøydis Høgsæt
Head of People & Culture
Froydis.Hogsaet@kpmg.no
+47 4144 1263
 

Julie Berg
Partner, Head of Business Development
julie.berg@kpmg.no
+47 4063 9036
 

Bjørn Kristiansen
Partner, Quality and Risk Management Partner
bjorn.kristiansen@kpmg.no
+47 4063 9170
 

Kai Holhjem
Partner, leder for Region Buskerud, Vestfold og Telemark
kai.holhjem@kpmg.no
+47 4063 9569
 

Anfinn Fardal
Partner, Head of Region Vest
anfinn.fardal@kpmg.no
+47 4063 9769
 

Kristine Bolstad
Partner,Head of  ITS
kristine.bolstad@kpmg.no
+47 4063 9626
 

Kine Kjærnet
Partner, Head of Diversity & Inclusion
kine.kjaernet@kpmg.no
+47 9056 9124
 

Morten Galta
CFO
Morten.galta@kpmg.no

Ta kontakt