close
Share with your friends

Csapatunk

Csapatunk

Dr. Tóásó Bálint partner
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Legal Tech, Adatvédelem
legal phone icon +36-30-6636245
legal mail icon Balint.Toaso@kpmg.hu
Csák Ildikó Director
legal personal icon Life sciences, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Munkajog, Környezetvédelem
legal phone icon +36-70-9789634
legal mail icon Ildiko.Csak@kpmg.hu
Grosu Manuela Renáta Managing associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Pénzügyi és bankjog, Legal Transformation
legal phone icon +36-70-3701868
legal mail icon Manuela.Grosu2@kpmg.hu
Kricskovics-Béli Boglárka Managing associate
legal personal icon Munkajog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Adatvédelem
legal phone icon +36-70-5204507
legal mail icon Boglarka.Kricskovics-Beli@kpmg.hu
Kustyán Georgina Manager in-house counsel
legal personal icon Gazdasági jog, Pénzügyi és Bankjog, Társasági jog, Ingatlanjog
legal phone icon +36-70-4567019
legal mail icon Georgina.Kustyan@kpmg.hu
Csajági Timea Senior associate
legal personal icon Vitarendezés, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Európai Unió joga
legal phone icon +36-70-9789644
legal mail icon Timea.Csajagi@kpmg.hu
Krénusz Ákos Senior associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Legal Tech, Versenyjog
legal phone icon +36-70-3701892
legal mail icon Akos.Krenusz@kpmg.hu
Takács Nóra Senior associate
legal personal icon Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Legal Tech
legal phone icon +36-70-9789709
legal mail icon Nora.Takacs@kpmg.hu
Hollós Anna Associate
legal personal icon Adatvédelem, Pénzügyi és bankjog, IP/IT
legal phone icon +36-70-3701817
legal mail icon Anna.Hollos@kpmg.hu
Márkus Fanni Réka associate
legal personal icon Life sciences, Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Legal Tech
legal phone icon +36-70-3331502
legal mail icon Fanni.Markus@kpmg.hu
Szalai Bordás Gergő associate
legal personal icon Pénzügyi és bankjog, Adatvédelem, Legal Tech
legal phone icon +36-70-3331593
legal mail icon Gergo.Szalai-Bordas@kpmg.hu
Erdősy Zsóka Anna Junior associate
legal personal icon Vitarendezés, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Ingatlanjog, Európai Unió joga
legal phone icon +36-70-5204433
legal mail icon Zsoka.Erdosy@kpmg.hu
Földesi Petra Junior associate
legal personal icon Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások
legal phone icon +36-70-1981281
legal mail icon Petra.Foldesi@kpmg.hu
Juhász Imre Junior associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Ingatlanjog, Adatvédelem
legal phone icon +36-70-1981318
legal mail icon Imre.Juhasz@kpmg.hu
Merényi Mercédesz Junior associate
legal personal icon Ingatlanjog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások
legal phone icon +36-70-3701769
legal mail icon Mercedesz.Merenyi@kpmg.hu
Németh Boglárka Junior associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Kereskedelmi jog, Versenyjog
legal phone icon +36-70-3331417
legal mail icon Boglarka.Nemeth@kpmg.hu
Stréhli Dominik Junior Associate
legal personal icon Társasági Jog, Ingatlanjog
legal mail icon Dominik.Strehli@kpmg.hu
Surányi Balázs Junior associate
legal personal icon Vitarendezés, Munkajog
legal phone icon +36-70-1981284
legal mail icon Suranyi.Balazs@kpmg.hu
Tasnádi Tamás Alfréd Junior associate
legal personal icon Munkajog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Adatvédelem
legal phone icon +36-70-3331475
legal mail icon Tamas.Tasnadi@kpmg.hu
Kardos Vivien Trainee
legal personal icon Adatvédelem, Vitarendezés
legal mail icon Vivien.Kardos@kpmg.hu
Lázár Márton Trainee
legal personal icon Adatvédelem, Társasági Jog
legal mail icon Marton.Lazar@kpmg.hu
Holman Gabriella Office Manager
legal phone icon +36-70-3701953
legal mail icon Gabriella.Holman@kpmg.hu
Szabó Adrienn Office Manager
legal phone icon +36-70-3701831
legal mail icon Adrienn.Szabo@kpmg.hu

Ezt a honlapot a KPMG Legal Tóásó Ügyvédi Iroda, a Budapesti Ügyvédi Kamarában 3502 kamarai azonosító számmal bejegyzett iroda tartja fenn az ügyvédekre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok szerint, melyek az ügyféljogokra vonatkozó tájékoztatással együtt a www.magyarugyvedikamara.hu honlapon találhatóak.