close
Share with your friends

Csapatunk

Csapatunk

Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Legal Tech, Adatvédelem
+36-30-6636245
Balint.Toaso@kpmg.hu
Life sciences, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Munkajog, Környezetvédelem
+36-70-9789634
Ildiko.Csak@kpmg.hu
Ingatlanjog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Energiajog, Pénzügyi és bankjog, Környezetvédelem
+36-70-1981281
Adam.Kaplonyi@kpmg.hu
Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Pénzügyi és bankjog, Legal Transformation
+36-70-3701868
Manuela.Grosu2@kpmg.hu
Munkajog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Adatvédelem
+36-70-5204507
Boglarka.Kricskovics-Beli@kpmg.hu
Gazdasági jog, Pénzügyi és Bankjog, Társasági jog, Ingatlanjog
+36-70-4567019
Georgina.Kustyan@kpmg.hu
Vitarendezés, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Európai Unió joga
+36-70-9789644
Timea.Csajagi@kpmg.hu
Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Legal Tech, Versenyjog
+36-70-3701892
Akos.Krenusz@kpmg.hu
Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Legal Tech
+36-70-9789709
Nora.Takacs@kpmg.hu
Adatvédelem, Pénzügyi és bankjog, IP/IT
+36-70-3701817
Anna.Hollos@kpmg.hu
Life sciences, Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Legal Tech
+36-70-3331502
Fanni.Markus@kpmg.hu
Pénzügyi és bankjog, Adatvédelem, Legal Tech
+36-70-3331593
Gergo.Szalai-Bordas@kpmg.hu
Vitarendezés, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Ingatlanjog, Európai Unió joga
+36-70-5204433
Zsoka.Erdosy@kpmg.hu
Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Ingatlanjog, Adatvédelem
+36-70-1981318
Imre.Juhasz@kpmg.hu
Ingatlanjog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások
+36-70-3701769
Mercedesz.Merenyi@kpmg.hu
Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Kereskedelmi jog
Boglarka.Nemeth@kpmg.hu
Munkajog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Adatvédelem
+36-70-3331475
Tamas.Tasnadi@kpmg.hu
Adatvédelem, Vitarendezés
Vivien.Kardos@kpmg.hu
Adatvédelem, Társasági Jog
Marton.Lazar@kpmg.hu
+36-70-3701953
Gabriella.Holman@kpmg.hu
+36-70-3701831
Adrienn.Szabo@kpmg.hu