close
Share with your friends

Csapatunk

Csapatunk

A cégeknek nem elég egy jó jogász, az üzleti életben jártas jogi tanácsadóra van szükségük

A cégeknek nem elég egy jó jogász, az üzleti életben jártas jogi tanácsadóra van szükségük

Dr. Tóásó Bálint partner
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Legal Tech, Adatvédelem
legal phone icon +36-30-6636245
legal mail icon Balint.Toaso@kpmg.hu
Grosu Manuela Renáta Managing associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Pénzügyi és bankjog, Legal Transformation
legal phone icon +36-70-3701868
legal mail icon Manuela.Grosu2@kpmg.hu
Kricskovics-Béli Boglárka Managing associate
legal personal icon Munkajog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Adatvédelem
legal phone icon +36-70-5204507
legal mail icon Boglarka.Kricskovics-Beli@kpmg.hu
Kustyán Georgina Manager in-house counsel
legal personal icon Gazdasági jog, Pénzügyi és Bankjog, Társasági jog, Ingatlanjog
legal phone icon +36-70-4567019
legal mail icon Georgina.Kustyan@kpmg.hu
Csajági Timea Senior associate
legal personal icon Vitarendezés, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Európai Unió joga
legal phone icon +36-70-9789644
legal mail icon Timea.Csajagi@kpmg.hu
Krénusz Ákos Senior associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Legal Tech, Versenyjog
legal phone icon +36-70-3701892
legal mail icon Akos.Krenusz@kpmg.hu
Takács Nóra Senior associate
legal personal icon Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Legal Tech
legal phone icon +36-70-9789709
legal mail icon Nora.Takacs@kpmg.hu
Hollós Anna Associate
legal personal icon Adatvédelem, Pénzügyi és bankjog, IP/IT
legal phone icon +36-70-3701817
legal mail icon Anna.Hollos@kpmg.hu
Juhász Imre Junior associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Ingatlanjog, Adatvédelem
legal phone icon +36-70-1981318
legal mail icon Imre.Juhasz@kpmg.hu
Márkus Fanni Réka associate
legal personal icon Life sciences, Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Legal Tech
legal phone icon +36-70-3331502
legal mail icon Fanni.Markus@kpmg.hu
Merényi Mercédesz Junior associate
legal personal icon Ingatlanjog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások
legal phone icon +36-70-3701769
legal mail icon Mercedesz.Merenyi@kpmg.hu
Tasnádi Tamás Alfréd Junior associate
legal personal icon Munkajog, Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Adatvédelem
legal phone icon +36-70-3331475
legal mail icon Tamas.Tasnadi@kpmg.hu
Szalai Bordás Gergő associate
legal personal icon Pénzügyi és bankjog, Adatvédelem, Legal Tech
legal phone icon +36-70-3331593
legal mail icon Gergo.Szalai-Bordas@kpmg.hu
Bobek Fanni Junior associate
legal personal icon Társasági jog, Vállalatfelvásárlások joga
legal phone icon +36-70-1981286
legal mail icon Fanni.Bobek@kpmg.hu

Árgyelán Dalma Junior associate
legal personal icon Társasági jog, Munkajog
legal phone icon +36-70-3331554
legal mail icon Dalma.Argyelan@kpmg.hu
Földesi Petra Junior associate
legal personal icon Adatvédelem, Társasági jog és vállalatfelvásárlások
legal phone icon +36-70-1981281
legal mail icon Petra.Foldesi@kpmg.hu
Németh Boglárka Junior associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog, Kereskedelmi jog, Versenyjog
legal phone icon +36-70-3331417
legal mail icon Boglarka.Nemeth@kpmg.hu
Varga Tamás Junior Associate
legal personal icon Társasági jog és vállalatfelvásárlások, Gazdasági jog
legal mail icon Tamas2.Varga@kpmg.hu
Kardos Vivien Trainee
legal personal icon Adatvédelem, Vitarendezés
legal mail icon Vivien.Kardos@kpmg.hu
Lázár Márton Trainee
legal personal icon Adatvédelem, Társasági Jog
legal mail icon Marton.Lazar@kpmg.hu
Holman Gabriella Office Manager
legal phone icon +36-70-3701953
legal mail icon Gabriella.Holman@kpmg.hu
Szabó Adrienn Office Manager
legal phone icon +36-70-3701831
legal mail icon Adrienn.Szabo@kpmg.hu

Ezt a honlapot a KPMG Legal Tóásó Ügyvédi Iroda, a Budapesti Ügyvédi Kamarában 3502 kamarai azonosító számmal bejegyzett iroda tartja fenn az ügyvédekre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok szerint, melyek az ügyféljogokra vonatkozó tájékoztatással együtt a www.magyarugyvedikamara.hu honlapon találhatóak.